Samtang ang sugilanon, ang labing popular nga dressing salad sa America giimbento ni Caesar Cardini sa Tijuana, Mexico. Kini nga Caesar salad dressing recipe mahimo usab nga gamiton ingon nga usa ka pagluto o pagluto sa sandwich.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 itlog yolks (gikan sa coddled eggs; tan-awa ang pamaagi sa ubos)
- 2 ka dako nga mga clove nga ahos
- 3 ka bug-os nga mga tarong nga anchovy
- 3/4 nga cup mayonnaise
- 1/2 nga tasa
- Parmigiano-Reggiano (pino nga grated)
- 1/3 nga kopa
- lana sa oliba
- 1/4 tasa nga lemon juice (presko)
- 1 ka kutsarang tubig (bugnaw)
- 1 ka kutsarita nga itom nga pepper (o pagtilaw)
- asin sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
Aron Coddle ang mga Itlog:
- Dapit 2 ka kuwarto temperatura itlog sa usa ka gamay nga saucepan.
- Ibubo sa nagbukal nga tubig hangtud nga matabunan ang mga itlog.
- Biyai ang 1 minutos, dayon habwahe ug pagdagan ilalom sa bugnaw nga tubig hangtud nga ang mga itlog adunay igo nga igo nga pagdumala.
- Sa dihang bugnaw, ibulag ang mga itlog ug tipon ang mga yolks.
Sa Paghimog Sinina:
- Idugang ang nabilin nga mga sangkap sa pagsinina sa usa ka blender, uban sa mga itlog sa itlog.
- Hugpong hangtud nga hapsay.
- Pag-ayo hangtud nga gikinahanglan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 153 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 36 mg |
| Sodium | 150 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 4 g |