Nagkinahanglan ba og usa ka napulo ka minuto nga ideya sa paniudto sa vegetarian ? Sulayi kining sayon nga vegetarian ug Vegan tomato casserole nga resipe nga adunay kidney beans, kamatis, ug breadcrumb topping. Idugang ang lutoon nga tofu ug tingali usa ka kilid nga lunhaw nga salad, ug adunay imong kaugalingon nga usa ka yano nga puno sa vegetarian nga pagkaon nga dili sayon. Recipe ug photo courtesys sa Beans.
Kung gusto nimo dali ug sayon nga walay karne nga mga casseroles alang sa usa ka kilid nga pinggan o usa ka lami nga usa ka pinggan, siguruha nga tan-awon ang mas daghang mga vegetarian casserole nga mga resipe dinhi .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 21-ounce mahimo nga kidney beans
- 1/4 tsp. asin
- 1/4 tasa nga tinadtad nga sibuyas
- 1/8 tsp. pepper
- 1/4 tsp. asukar
- 1 tasa nga tamates (canned)
- 1/2 ka tasa nga mga breadcrumbs
- 1 tbsp. margarine
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hugasi ang mga kidney beans ug ibutang ang katunga sa mga liso sa usa ka greased baking dish.
- Ibabaw sa tinadtad nga sibuyas ug tunga sa mga kamatis. Idugang ang nahabilin nga mga liso ug kamatis. Isablig sa asin, pepper & asukar.
- Tabuni ang mga mumho nga pan. Dot uban sa margarine.
- Magaluto sa 350F mga 30 minutos hangtud sa bubbly ug brown.
Tan-awa usab: Mas daghang bean casserole recipes
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 588 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 288 mg |
| Carbohydrates | 105 g |
| Pagkaon sa Fiber | 30 g |
| Protein | 35 g |