Kining yano nga sarsa sa tomato cream hingpit alang sa bisan unsang matang sa pasta. Kini nga resipe nagtawag alang sa usa ka 28 ounce nga puno sa kamatis, apan mahimo nimo kapuli ang nahugno nga mga kamatis, dughan nga kamatis o kamatis.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 28-oz mahimong bug-os nga kamatis (uban sa liquid)
- 2 oz butter (1/2 stick)
- 2 carrots (tinadtad)
- 1/2 medium sibuyas (tinadtad)
- 2 ka cloves nga ahos (maayong pagkadunot)
- 1 1/2 teaspoon Kosher asin (o sa pagtilaw)
- 1 teaspoon nga asukar
- 3/4 nga tasa nga bug-at nga krema
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako, bug-at nga bottom-saucepan, ipainit ang mantekilya sulod sa usa ka minuto sa kainit nga kainit.
- Idugang ang mga sibuyas ug mga carrots, ug sauté sa usa ka gamay hangtud nga ang mga sibuyas mga translucent apan dili brown.
- Idugang ang mga kamatis ug ang ahos. Dad-a ngadto sa usa ka simmer ug magluto alang sa 30 ngadto sa 45 minutos, nadiskobrehan, hangtud nga ang salsahan sa gamay pagkunhod. Kung gusto nimo, mahimo ka maggamit og kahoy nga kutsara aron mabungkag ang tibuok nga kamatis samtang ang simmer nga simmer.
- Kuhaa gikan sa kainit ug moagi sa usa ka kalan-on sa pagkaon , o ibutang sa usa ka processor sa pagkaon hangtud nga hapsay, nga magtrabaho sa mga batch kon gikinahanglan.
- Ibalik ang sarsa sa pot, dugangi ang cream ug simmer alang sa dugang nga 15 ka minutos.
- Panahon sa pagtilaw uban sa Kosher asin ug asukal ug sa pag-alagad diha-diha dayon.
Kung gusto nimo ang imong tomato sauce sa usa ka gamay nga chunkier, mag-reserve og pipila ka mga dili putli nga sarsa nga isagol sa dili pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 96 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 236 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |