Kung nagapangita ka ug simple nga sibuyas nga tinapay aron makadugang sa imong pagkaon, dili ka makasala niini nga Onion Bread Recipe alang sa paggamit sa pan. Kini nga resipe migamit sa sibuyas nga sibuyas nga sibuyas ingon nga pangunang sangkap niini, usa ka yano nga butang nga daghan na kanato sa atong pantry.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1-1 / 2 ka tasa nga tubig
- 2 tablespoons plus 2 teaspoons mantikilya
- 1-1 / 2 ka asin
- 1 ka kutsara plus 1-1 / 2 teaspoons nga asukar
- 4 ka tasa nga harina sa pan
- 2 tablespoons plus 2 teaspoons nonfat
- uga nga gatas
- 2 teaspoons aktibo nga uga
- patubo
- 3-4 ka kutsarang sili nga sibuyas nga sabaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang mga sagol sa tinapay nga pan nga gilista o sumala sa mga direksyon sa pabrika.
- Ang sibuyas nga sibuyas sa sibuyas gidugang sa prutas ug nut signal. Depende sa imong makina kini mahimong bisan asa gikan sa 30 hangtud 40 minutos ngadto sa siklo.
Mga Tip sa Recipe
- Hinumdomi, sa pagdugang sa lebadura, paghimo og usa ka gamay nga atabay sa imong tudlo aron ibutang ang lebadura. Kini makasiguro sa tukmang panahon sa lebel sa lebadura.
- Kini nga tinapay giproseso sa Basic (Standard) o Timed Cycle, o sumala sa direksyon sa pabrika.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 130 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 8 mg |
| Sodium | 843 mg |
| Carbohydrates | 16 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 8 g |