Hingpit alang sa mga partido sa Pasko , ang Santa Shot usa ka lainlaig kolor nga tagabaril nga makalingaw sa pag-inom uban sa usa ka grupo. Ang dominant mint flavor mao ang accented sa usa ka talagsaon nga paagi uban sa fruitiness sa grenadine sa ubos. Aron makuha ang bug-os nga "Santa" nga epekto, gusto nimong magsul-ob sa imong teknik sa layering .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 onsa grenadine
- 3/4 onsa green crème de menthe
- 3/4 onsa
- peppermint schnapps
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang grenadine ngadto sa usa ka shot glass .
- Float green crème de menthe sa ibabaw.
- Ang float peppermint schnapps sa ibabaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 198 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 18 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 9 g |