Cheddar ug Bacon Tinapay mao ang usa ka lami ug gamay nga dulot nga tinapay nga makadugang usa ka gamay nga usa ka butang nga espesyal sa imong pagkaon. Ania ang resipe alang sa bersyon sa makina sa tinapay, busa ang imong pan nga dili lang lamian apan sayon buhaton.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/3 ka copa nga tubig
- 2 ka kutsara nga lana sa utanon
- 1 1/4 ka asin nga asin
- 2 tablespoons plus 1 1/2 teaspoons sugar
- 4 ka tasa nga harina sa pan
- 3 ka kutsara nga walay gatas nga uga nga gatas
- 2 teaspoons
- uga nga lebadura
- 2 tasang cheddar nga keso (o swiss cheese, shreddied)
- 8 mga hiwa
- Bacon (crumbled o 3 tablespoons bacon bits)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang mga sagol sa tinapay nga pan nga gilista o sumala sa mga direksyon sa pabrika.
- Ang cheddar cheese ug bacon gidugang sa prutas ug nut signal. Depende sa imong makina kini mahimong bisan asa gikan sa 30 hangtud 40 minutos ngadto sa siklo.
Mga Tip sa Recipe
- Hinumdomi, sa pagdugang sa lebadura, paghimo og usa ka gamay nga atabay sa imong tudlo aron ibutang ang lebadura. Kini makasiguro sa hustong panahon sa lebel sa patubo.
- Giproseso kini nga pan sa Basic (Standard) nga siklo o sumala sa direksyon sa pabrika. (Hinumdomi: Gihimo nako kini sa Rapid Cycle, apan ang keso ug bacon hingpit nga gilakip sa pan.
- Ang imitasyon o tinuod nga bacon bits mahimo gamiton. Makita kini sa seksiyon sa pagsul-ob sa salad sa grocery store. Kon mogamit ka ug tinuod nga bacon bits, gamita ang 1/2 nga tasa.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 366 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 51 mg |
| Sodium | 1,005 mg |
| Carbohydrates | 23 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 21 g |