Ang tasty Thai naghiusa sa squid (calamari), juice, mga sibuyas , karot, lettuce, mint, ug cilantro . Ipasibo ang gidaghanon sa pula nga pepper nga isipon sa imong personal nga halang nga metro.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2-1 / 4 teaspoons asin
- 3 Tablespoons Asian fish sauce (nuoc nam)
- 3 Tablespoons lab-as nga lime juice
- 1 asukal sa Tablespoon
- 1/4 ka kutsaritang nahugno nga red pepper
- 1/2 gamay nga matam-is nga sibuyas, sama sa Vidalia o Walla Walla, hinay kaayo
- 1 carrot, gipanitan ug giputolputol
- 1 ka libra nga nahinloan sa squid
- Usa ka dako nga ulo nga Boston lettuce, nga gikunis-kunis nga gidak-on
- 1/2 nga tasa nga puno sa mga dahon sa mint
- 1/2 nga tasa nga puno sa mga dahon sa cilantro
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa 4-quart saucepan, isagol ang 3 ka litrong tubig ug 2 teaspoons nga asin; init sa pagluto tungod sa taas nga kainit.
Samtang, sa usa ka dako nga panaksan, isagol ang isda nga salsahan, juice, asukal, nahugno nga pula nga pepper, ug pagpabilin sa 1/4 teaspoon nga asin ug pagkalutaw hangtud nga matunaw ang asukar. Pag-agas sa matam-is nga sibuyas ug karot.
Hugasi ang cube sa ilawom sa katugnaw nga tubig. Ang panit sa nukos nga silikon mahisama sa nipis nga mga singsing. Guntinga ang mga gaway ngadto sa daghang piraso kung dako.
Idugang sa tubig nga nagabukal ug magluto hangtod nga malumo ug malaragwayon, 30 segundos ngadto sa 1 ka minuto. Pag-ilalom ug dugangan ang pagsul-ob sa panaksan.
Idugang ang lettuce, mint, ug cilantro . Pag-untol hangtud nga isagol ug isagol sa pagsinina.
• Unsaon paglimpyo sa squid ug tinta sa pag-ani
Recipe Source: giedit ni Susan Westmoreland (Hearst Books)
Gipublikar nga may pagtugot.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 188 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 264 mg |
| Sodium | 2,470 mg |
| Carbohydrates | 22 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 21 g |