Kini nga resipe usa ka maayo nga bahin sa pan nga alang sa bisan unsa nga aso nga karne o mahimong usa ka lamian nga dugang sa mga sabaw ug mga stews. Ibutang ang kalabasa sa hinabako sulod sa pipila ka mga oras sa dili pa ikaw andam sa pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3
- acorn squash (halved ug seeded)
- 1/4 tasa (60 mL) brown sugar
- 1/4 nga tasa (60 mL) nga mantikilya
- 3 ka teaspoons (45 mL) lana sa oliba
- 1 teaspoon (5 ml) cinnamon
- 1 ka kutsarita (5 ml) sili nga powder
- 1 teaspoon (5 ml) nutmeg
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Ibutang ang lana sa oliba aron maputol ang bahin sa acorn squash. Tabuni uban sa foil, siguroha nga magisi ang mga lungag aron mahugno ang aso ug us aka aso.
2. Pag-andam og hinabako. Ibutang ang kalabasa sa paninigarilyo nga puthaw. Smoke sa 225 degrees F / 100 degrees C alang sa 1 1/2 ngadto sa 2 ka oras.
3. Kon nahuman ang kalabasa, kuhaon gikan sa hinabako ug tugoti nga maglingkod. Sa kasamtangan, matunaw ang mantekilya, asukar, ug mga panakot sa usa ka saucepan. Ibutang ang usa ka kutsara sa kalahian sa matag kalabasa kung andam moalagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 149 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 19 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 2 g |