Kining buttery brown nga toasted coconut cookies gihimo uban sa pagdugang sa toasted coconut.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 nga tasa / 6 ka ons butter
- 1 tasa nga asukar (kape, hugot nga giputos)
- 1 medium nga itlog
- 1 teaspoon vanilla extract
- 2 nga harina nga harina (tanan nga katuyoan, pag-ayam)
- 1/2 ka kutsara nga baking powder
- 1/4 ka asin nga asin
- 1 kopa nga lubi (grated, toasted *)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Aron toast ang lubi, ibutang ang lubi sa usa ka dako, uga nga panakot sa kainit nga kainit. Magluto, mag-aghat ug magbag-o hangtud nga ang lubi gaan nga browned.
- Sa laing bahin, ibutang ang lubi sa mabaw nga pan. Magaluto sa 350 F sulod sa 10 ngadto sa 15 ka minutos, nga kanunay mag-aghat hangtud nga gamay nga browned.
- Cream butter sa mixing bowl uban ang electric mixer hangtud sa kahayag; hinay-hinay nga madugangan ang asukal ug gibunalan hangtud sa kahayag ug pagkalot. Pukpok ang itlog ug vanilla ngadto sa mantika nga mantikilya.
- Pakursa ang harina, panit nga powder, ug asin; pagdugang sa lubi. Gabunon ang sagol nga sinagol sa mga humay nga sagol, ibutang sa mga kamot hangtud nga ang sagol nga gibasa ug huptan nga maghiusa. Chill sa refrigerator sulod sa mga 20 ngadto sa 30 minutos, hangtod nga lig-on.
- Sa usa ka gamay nga floured nawong, roll mga bahin sa minasa ngadto sa bahin sa 1/8-pulgada gibag-on ug giputol uban sa floured cookie cutters o giputol ngadto sa rounds.
- Magaluto sa ungreased cookie sheets sa 350 F sulod sa 10 ngadto sa 14 ka minuto, o hangtud nga ang mga sulud browned, ug ang mga cookies gihimo. Pag-ablig dayon gamit ang spatula dayon pabugnawon ang mga cookies sa mga kalaha.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 51 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 21 mg |
| Sodium | 34 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |