Kining matam-is ug maasim nga bratwurst makahimo sa tasty nga mga sandwich. O mag-alagad sa mga sausages sa humay o salads.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ngadto sa 10 ka bratwurst o uban pang lab-as nga mga link gikan sa sausage
- 1 ka dako nga sibuyas, ginunting
- 1 botelya nga barbecue sauce, mga 18 ounce
- 3 medium green nga campanilla nga sili
- 2 medium nga red bell pepper
- 1 (16 oz.) Mahimong punoan sa pinya, nahutdan
Unsaon sa Paghimo Niini
- Dugangi ang bratwurst sa medium-high heat sa usa ka skillet. Guntinga ang mga browned sausage nga mahimong tipik sa gidak-on, kon gusto.
- Layer nga hiniwa nga sibuyas sa ubos sa hinay nga cooker; dugangan ang lutoon nga sausage ug sarsa sa barbekyu.
- Tabuni ug magluto sa LOW alang sa mga 3 ngadto sa 4 ka oras.
- Idugang ang mga sili, sibuyas ug pinya sa mga humok nga cooker. Magluto, usahay magsagol, hangtud nga ang mga sili malumo, mga 2 ngadto sa 3 ka oras nga mas dugay.
- Pag-alagad uban sa patatas nga salad ug beans, o pag-alagad sa tibuok nga mga soriso nga adunay mga sandwich roll.
Mahimo Ka Usab
- Grilled Glazed Sausages
- Pagkaon sa karne Po ' Boys
- Sausage ug Apple Bites
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 307 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 34 mg |
| Sodium | 1,071 mg |
| Carbohydrates | 38 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 8 g |