Ang lami nga lami sa niini nga sabaw nagagikan sa uga nga pollack, nga gibaligya sa mga merkado sa Korea ug sa Asia. Kini nga resipe tasty, himsog, sayon ug barato: makahimo ka og usa ka dako nga kolon nga dili moubos sa $ 5. Ang Bugo Gook nailhan ingon nga usa ka hangover nga tambal sa Korea, apan kini usab usa ka dako nga bugnaw nga tambal nga adunay liberal nga chili pepper (kochukaru).
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga gipauga ug giputol nga pollack, giputol sa 1-inch nga gilis
- 1 tsp. tinadtad nga ahos
- 1 tsp. lana sa lana
- 5 ka tasang tubig
- 1 tsp. asin
- 2 ka itlog, gibunalan
- 2 o 3 nga Chinese leeks o scallions, giputol sa 1-inch nga gilis
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sulod sa medium nga kainit sa usa ka sabaw nga sabaw, hun-i ang fry pollack nga mga piraso ug ahos sa sesame oil sulod sa 2-3 ka minuto.
- Idugang ang 5 ka tasang tubig ug asin ug dad-a sa usa ka hubag.
- Bawasan ang simmer sulod sa 10 minutos.
- Pagdugtong ang itlog ug mga scallion.
- Ang itlog nga drizzle ug scallion sagol nga sinagol ngadto sa sabaw, hinayhinay nga nag-stir sa usa ka direksyon.
- Kuhaa ang kainit human sa pipila ka minutos.
- Panahon sa pagtilaw sa asin ug itom nga paminta.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 65 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 104 mg |
| Sodium | 632 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 4 g |