Kini usa ka adunahan, baga, tomato-based nga barbecue sauce recipe kasagaran nga naglambigit niining mga adlawa isip Kansas City Style. Nakaangkon ka niana nga tradisyonal nga kombinasyon sa tam-is nga paghikap sa kainit sa usa ka mangitngit, dato nga sarsa. Ayaw pagbag-o sa kainit pinaagi sa pag-usab sa kantidad sa cayenne nga gitawag sa resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa / 240 mL ketchup
- 1/4 tasa / 60 mL nga tubig
- 1/4 tasa / 60 mL cider vinegar
- 1/4 tasa / 60 mL brown sugar
- 3 ka kutsara / 45 mL nga lana sa oliba
- 2 tablespoons / 30 mL paprika
- 1 tablespoon / 15 mL chili powder
- 2 cloves nga ahos, minced
- 1 teaspoon / 5 mL cayenne
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Heat oil sa medium saucepan. Idugang ang ahos ug magluto sa taas nga kainit sa kainit sulod sa 20 segundos. Sulayi ang dili maayo nga dili pagsunog sa ahos. Idugang ang nahabilin nga mga sangkap ug ipaubos ang kainit ngadto sa medium. Simmer sa ubos alang sa 13-15 minutos hangtud thickened. Pag-agda usahay. Pagbantay sa pagsunog ug pagkunhod sa kainit o pagkuha sa burner, kung gikinahanglan.
2. Kuhaa ang sarsa gikan sa kainit ug pabugnaw sa 5 minutos sa dili pa gamiton.
3. Tipigi ang bisan unsa nga wala magamit nga sarsa (nga wala makontak sa wala nga karne) sa usa ka hugot nga sudlanan sa hangin sa refrigerator hangtud sa usa ka semana human sa pagpangandam.
4. Doble o triple ang resipe kon naghimo ka labaw pa sa tipik sa gusok. Ibutang ang pipila sa wala pa gamiton sa mga gusok alang sa usa ka lamesa nga sarsa. Ang sarsa mahimo nga usa ka semana sa una ug gitipigan sumala sa gipakita sa ibabaw. Ipataas ang mainit nga sarsa sa ibabaw sa kalan o sa microwave. Paggamit sulod sa 5 minutos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 68 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 154 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |