Ang rosas nga sarsa, nga nailhan sa Spanish ingon salsa rosa, maayo kaayo nga giubanan sa mga bugnaw nga langoustine o bisan unsang mga kinhason isip unang kurso. Kini nga sarsa gamay ug tam-is nga matam-is, apan sa usa ka gamay nga mopaak gikan sa sarsa sa Tabasco. Kini sama sa usa ka Espanyol nga bersyon sa cocktail sauce, apan creamier.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 nga cup mayonnaise
- 1/4 nga kopa
- catsup
- 1 tbsp.
- brandy
- 3 ngadto sa 4 ka tulo sa Tabasco sauce
- 1 tbsp. lemon juice
- Pagtilaw sa asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Idugang ang tanan nga mga sangkap ngadto sa usa ka panaksan nga panagsagol ug isagol sa usa ka tinidor o pagkupot sa wire hangtud nga hapsay ug creamy.
- Idugang ang dugang nga sarsa sa Tabasco ug asin sa pagtilaw.
- Pag-alagad sa usa ka panaksan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 312 |
| Total Fat | 31 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 17 mg |
| Sodium | 481 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |