Kini mao ang gamay nga halang nga Southwestern pulled nga baboy nga gibutangan sa mga kahibulong nga lami sa cumin, chili powder, ug allspice.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 boneless pork butt (mga 5-6 ka libra / 2.3-2.7 kg)
- Alang sa Rub:
- 1 tablespoon / 15 mL chili powder
- 1 teaspoon / 5 mL yuta nga cumin
- 1 ka dako nga ahos nga clove (minced)
- 2 teaspoons / 10 mL Worcestershire sarsa
- 1 ka kutsarita / 5 mL coarse asin
- 1 teaspoon / 5 mL nga asukar
- 1 teaspoon / 5 mL nga bag-o nga itom nga paminta
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL allspice
- 1 ka kutsara / 15 mL nga lana sa utanon
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa usa ka gamay nga panagsagol nga panaksan, isagol ang tanan nga mga sangkap nga rub ngadto sa usa ka Paste. Coat pork shoulder uban sa rub ug tabonan sa plastic wrap ug refrigerate 1-4 ka oras. Pag-init og hinabako ug pag-andam alang sa 8 ngadto sa 10 ka oras nga aso.
Girekomendar nako ang paggamit sa mga dagkong kahoy nga mga tibud nga gibutang kini direkta sa nagdilaab nga mga baga apan sa kilid sa firebox. Pagdugang og uling ug kahoy nga mga chips ingon nga gikinahanglan aron mapabilin ang temperatura nga ubos, tali sa 200 - 225 degrees F / 95 - 110 degrees C.
Pag-inum sa baboy nga baboy alang sa mga 8 ka oras o hangtud nga ang temperatura sa sulod sa lawas moabot sa 185 degrees F / 85 degrees C.
Sa higayon nga ang karneng baboy mawala na gikan sa naninigarilyo. Wrap pag-ayo sa foil ug tugoti nga molingkod sulod sa usa ka oras. Pagkahuman, buhian ang baboy ug butangan. Gabunon ang baboy nga adunay 1/3 sa imong paborito nga sarsa sa lamesa. Padayon sa kainit ug pag-alagad sa puti nga tinapay nga pan nga adunay nahabilin nga sarsa sa kilid. Uban sa Coleslaw .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 874 |
| Total Fat | 52 g |
| Tulas nga Tambok | 18 g |
| Unsaturated Fat | 24 g |
| Cholesterol | 323 mg |
| Sodium | 674 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 89 g |