Giputos sa mga kilid sa habagatan-kasad sa ilalom sa mga panit sa mga corn cobs, dayon gisunog ngadto sa kahingpitan, ang resulta mao ang usa ka lamian nga pinggan, nga gigarantiyahan nga pahimut-an ang imong mga bisita.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 12 ka mga dahon sa mais
- 1 tasa unsalted room temperature butter
- 1 teaspoon nga cumin
- 2 teaspoons chili powder
- 2 ka teaspoons nga asin sa dagat
- 1 ka kutsarita nga itom nga paminta
- katahum ug duga sa 1 apog
- 1/4 nga tasa nga dahon sa cilantro, matahum nga mga tinadtad
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat grill alang sa medium-high heat.
- Pag-andam sa mais pinaagi sa pagbira sa mga husks ug pagwagtang sa seda.
- Pagsagol sa mantekilya uban sa mga panakot, asin, sangkap sa apog, juice sa apog ug mga dahon sa cilantro.
- Ibutang ang mantika sa mantekilya ngadto sa mais ug ibalik ang mga husks sa husto nga posisyon, sigurado ug sinugba hangtud nga mahimo lang.
- Ibutang sa ibabaw sa grill ug magluto alang sa 10-12 minutos, us aka higayon.
- Sa higayon nga ang mga lugas sa mais malunhaw, ug ang mantikilya nga sagol maayo ug matunaw, kuhaon gikan sa kainit ug mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1013 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 41 mg |
| Sodium | 410 mg |
| Carbohydrates | 237 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |