Ania ang usa ka makalingaw nga magdudula alang sa Halloween o bisan unsang laing okasyon nga nagkinahanglan alang sa usa ka butang sa mas ngitngit nga bahin.
Ang Black Rose nagsagol sa strawberry cream ni Tequila Rose uban ang anino nga Blavod vodka. Kung gusto nimo, mahimo usab nga himoon ang imong kaugalingon nga itom nga vodka gamit ang imong paborito nga brand gamit kini nga pamaagi: Unsaon Paghimo Black Vodka .
Diha sa dapit sa mga buto , kini usa ka lami nga lami ug adunay makalingaw nga visual effect.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 onsa
- Si Tequila Rose
- 3/4 onsa itom nga vodka
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang Tequila Rose ngadto sa usa ka shot glass .
- Pag-float o drizzle sa vodka sa ibabaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 118 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 11 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 9 g |