Kini nga blueberry pie gihimo uban sa sour cream ug blueberry custard nga pagpuno. Gamita ang imong kaugalingon nga homemade pie pastry shell o usa ka gipalit nga frozen pie shell alang niini nga resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa sour cream
- 2 ka kutsarang tanan nga katuyoan nga harina
- 3/4 nga tasa nga asukar
- 1 teaspoon vanilla extract
- 1/4 ka asin nga asin
- 1 itlog (gikulata)
- 2 1/2 ka tasang mga lab-as nga blueberries (o frozen)
- 1 unbaked 9-inch pie pastry shell
- Alang sa Pecan Topping:
- 4 ka kutsara ang tanan nga katuyoan nga harina
- 3 ka kutsara ang puno sa brown sugar
- 3 ka kutsara nga mantikilya (gihumok)
- 3 ka kutsarang pecans (tinadtad)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka panagsagol nga panaksan, hugpongon ang sour cream, 2 tablespoons nga harina, granulated sugar, vanilla, asin, ug itlog hangtud nga hapsay, mga 3 ngadto sa 5 minutos.
- Sa hinayhinay pil-a ang bag-o o frozen nga mga blueberries.
- Ibubo ang sagol sa pie crust ug pagluto sa 400 F sa 25 minutos.
- Sa kasamtangan, isagol ang 4 ka kutsara nga harina, brown sugar, mantikilya, ug pecans, nga nagsagol sa mga tudlo hangtud nga ikaw adunay usa ka sagol nga timpla.
- Isablig ang panagsagol nga pecan sa ibabaw sa pie; mobalik sa hurno ug magluto sulod sa 10 minutos. Himoa nga cool. Hugasi ang chill sa dili pa mag-alagad. Nag-alagad 8 hangtod 10.
Dugang pa
Blueberry Recipes
Blueberry Yogurt Cake
Blueberry Cobbler
Blueberry Bundt Cake
Dali nga Blueberry Crumb Cake
Blueberry Jam
Blueberry Cornmeal Pancakes
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 412 |
| Total Fat | 22 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 44 mg |
| Sodium | 361 mg |
| Carbohydrates | 50 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 5 g |