Kini nga resipe alang sa lab-as, himsog nga spinach salad uban sa homemade gluten-free nga French nga pagsinina mao ang usa ka makanunayon nga crowd-pleaser uban sa dako nga mata apelar. Ang hilaw nga gluten-free nga bacon ug tinadtad nga malisud nga mga itlog makadugang sa lami ug panit sa mga salad. Ang homemade French dressing nagkinahanglan og mga 3 ka minuto aron magtipun-og, magtipig sa refrigerator sulod sa pipila ka mga semana ug lami.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka libra nga lab-as, gihugasan ug gipauga ang mga dahon sa spinach
- 4 mga hiwa nga giluto, tinadtad nga gluten-free bacon
- 3 malisud nga itlog, maayong pagkaputol
- 1 tasa nga hinay-hinay nga hiniwa nga pula nga mga sibuyas
- 1 tasa nga nipis nga mga uhong
- 1/4 ka kutsarita sigarilyo nga paprika (opsyonal)
- 1 nga resipe
- Ang gluten-free salad dressing
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ang luha sa spinach dahon sa mga piraso sa gikaon.
- Pagdalag uban sa tinadtad nga gluten-free nga bacon nga hinay nga mga sibuyas ug mga uhong.
- Ibabaw sa tinadtad nga mga itlog ug abog nga adunay ginas nga paprika (opsyonal).
Pahinumdum: Kanunay nga siguroha nga ang imong trabaho ibabaw, mga galamiton, mga kalaha, ug mga himan walay gluten. Basaha kanunay ang mga label sa produkto. Ang mga tiggama makausab sa mga pormulasyon sa produkto nga walay pahibalo. Sa diha sa pagduhaduha, ayaw pagpalit o paggamit sa usa ka produkto sa dili pa makontak sa tiggama alang sa pagtestigo nga ang produkto walay gluten
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 86 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 107 mg |
| Sodium | 195 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 7 g |