Kini nga aso sa dughan sa turkey malomo ug matam-is. Ang taas nga panahon sa pagpanigarilyo nagtugot nga kini mahimong mas lami ug linghod, busa huptan kini nga hinay ug hinay.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 panit, boneless turkey dughan (3 ngadto sa 3 1/2 ka libra (1.4 ngadto sa 1/6 kg)
- 1/2 ka tasa / 120 mL nga dugos
- 1/4 tasa / 60 mL nga uga
- sherry
- Juice sa usa ka lemon
- 1 ka kutsara / 15 mL
- mantikilya
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat honey, sherry, ug mantikilya sa usa ka saucepan sa usa ka ubos nga kainit nga igo aron sa pagtunaw sa mantikilya. Pag-agas hangtod sa hapon.
- Kuhaa gikan sa init ug idugang ang duga sa lemon ug asin. Himoa nga cool. Hugasi ug patunuga ang dughan sa turkey. Ibutang ang tanan sa usa ka baga nga baga nga plastik. Pag-seal ug pag-refrigerate sulod sa labing menos 6 ka oras, apan dili sobra sa 24 ka oras.
- Pag-andam og hinabako. Usab ang dughan sa pabo sa usa ka temperatura sa taliwala sa 225 degrees F (110 degrees C) ug 250 degrees F (120 degrees C) alang sa 2 1/2 ngadto sa 4 ka oras depende sa gidak-on sa turkey. Ang dughan pagahimoon kung kini nakaabot sa internal nga temperatura nga 170 degrees F (75 degrees C).
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 443 |
| Total Fat | 13 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 173 mg |
| Sodium | 1,931 mg |
| Carbohydrates | 35 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 47 g |