Kini nga apéritif usa ka dakong kalainan sa Cosmopolitan . Ang katam-is sa sitrus nga vodka mao ang hingpit nga katugbang sa mapait nga Campari ug ang juice nga juice ug triple sec makadugang sa hingpit nga balanse.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce
- SKYY Citrus vodka
- 1 ounce
- Campari
- 1 ounce
- orange juice
- Pagsabak sa
- triple sec
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
- Pagdayandayan sa usa ka orange slice .
Resipe sa maayong kabubut-on: SKYY Spirits
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 246 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 16 mg |
| Carbohydrates | 16 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 12 g |