Ang Ski Lift magdala kanimo ngadto sa tropiko samtang nagpahimulos sa usa ka mainit nga ilimnon . Isip supak sa mga mints ug mga itom nga lami nga sagad ipares sa mainit nga tsokolate, kini nga resipe magdala sa tropical nga fruity sa usa ka pagsagol sa peach ug lubi. Kini usa ka hingpit nga lahi sa pagkuha sa init nga kakaw - ug 100% lamian!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 oz
- peach schnapps
- 1 oz
- lubi nga lubi
- 1 tasa
- init nga tsokolate
- Kay Garnish:
- Whipped cream
- Ang lubi, nga ginunting
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga schnapp ug rum ngadto sa usa ka glass nga kape sa Ireland .
- Pun-a ang baso sa mainit nga tsokolate .
- Ibabaw sa whipped cream.
- Isablig ang lubi sa lubi sa ibabaw sa cream.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 852 |
| Total Fat | 51 g |
| Tulas nga Tambok | 31 g |
| Unsaturated Fat | 16 g |
| Cholesterol | 6 mg |
| Sodium | 25 mg |
| Carbohydrates | 89 g |
| Pagkaon sa Fiber | 14 g |
| Protein | 11 g |