Kini usa ka Black Cat nga dili nimo hunahunaon ang pagtabok sa imong dalan! Sa una nga pagtan-aw, tingali maghunahuna ka nga ang kombinasyon sa palami gamay ra, apan kini magamit. Hunahunaa kini ingon nga usa ka spiked cherry cola nga may usa ka cranberry twist. Kini usa ka sayon nga taas nga ilimnon aron sa paghimo ug pag-alagad sa Halloween party .
Kon wala ka cherry brandy, ang usa ka cherry liqueur sama sa maraschino magtrabaho lang sa iyang dapit.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ounce
- vodka
- 1 ounce
- cherry brandy
- 4 ounces juice sa cranberry (labaw pa kon gikinahanglan)
- 4 ounces cola (kapin o kulang kung gikinahanglan)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga espiritu ngadto sa usa ka bilding sa highball nga puno sa yelo.
- Pun-a ang baso nga may patas nga duga sa cranberry ug cola.
- Pagpalihok .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 242 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 29 mg |
| Carbohydrates | 38 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |