Kini nga bersyon sa Nantua Sauce, nga usa ka classic nga seafood sa sarsa, gihimo pinaagi sa pagsumpay sa shrimp butter ug cream ngadto sa usa ka basic nga sauce sa Béchamel. Apan, sa naandan, kini gihimo uban sa ulang.
Ang sarsa sa Nantua lamian sa isda ug seafood, ilabi na ang shellfish.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka litro
- Pagkaon sa Béchamel
- 6 oz.
- udlan nga mantikilya
- 1/2 nga tasa nga bug-at nga cream
Unsaon sa Paghimo Niini
- Diha sa usa ka bug-at nga kaldero, ipainit ang Béchamel ngadto sa usa ka simmer.
- Pag-agos sa shrimp butter ug cream ug magluto alang sa laing minuto. Pag-alagad dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 101 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 59 mg |
| Sodium | 453 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 5 g |