Ang usa ka yano nga glaze niini nga sinugba nga pork tenderloin. Ang usa ka kopa sa fruity mapreserbar nga gilangkuban sa pipila ka balsamic suka, mustard, ug brown nga asukal aron sa paghimo sa sayon nga glaze.
Ang usa ka timpla nga panimpla nga isagol ang nadugang sa gikutlo nga pork tenderloin sa wala pa magamit, apan ayaw gamita ang imong kaugalingon nga tinimpla nga asin o plain asin ug pepper.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga lana sa oliba
- 2 baboy nga linghod, mga 1 1/2 ka libra
- grill seasoning blend o asin ug bag-o nga ground black pepper
- 1 tasa peach o apricot mapreserbar
- 2 ka kutsara
- balsamic vinegar
- 2 ka kutsara nga Dijon mustard
- 2 ka kutsarang brown sugar
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang hurno sa 350 F.
- Pag-init sa lana sa oliba sa usa ka dako nga panagang sa kainit sa kainit. Hugasi ang karneng baboy ug giputol ang sobra nga tambok ug pilak nga panit. Panahon sa asin ug pepper o grill seasoning. Sear sa tanang bahin, mga 6 ngadto sa 8 ka minuto ang kinatibuk-an. Pagbalhin ngadto sa pan nga linuto sa kalaha.
- Gabunon ang nabilin nga mga sangkap sa usa ka saucepan ug dad-a ngadto sa usa ka simmer. Kuhaa gikan sa init ug isalikway.
- Inihaw ang pork tenderloin sa preheated oven sa mga 12 minutos. Maghatag og duga sa glaze mixture ug dayon magpadayon sa pagluto sulod sa 5 ngadto sa 10 ka minutos, o hangtud nga ang baboy magrehistro sa labing menos 145 F sa usa ka instant-read thermometer nga gisal-ut ngadto sa kinabag-an nga bahin sa usa ka softloin.
- Ipataas ang nabilin nga glaze ug mag-alagad sa baboy.
Nag-alagad 6.
Mahimo Ka Usab
Pork Tenderloin Medallions nga May Simple Marsala Sauce
Fried Bacon ug Panko Pork Tenderloin Medallions
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 329 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 95 mg |
| Sodium | 179 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 34 g |