Kini nga resipe sa maple nun, nga gitawag usab nga mga alagang hayop nga de nonne, o laing bastos nga ngalan, mao ang kalipay sa mga bata sa Pranses ug Canada. Ang tradisyonal nga resipe sa Pransya alang sa usa ka light choux puff, apan sa Canada kini nahimong usa ka paagi sa paggamit sa daghan nga mga scrap sa pastry. Kini nga tambal nga gibutang sa mantikilya, gisablig uban sa asukal, ug giligid sa mga spiral. Ang pastry nga mga spiral dayon lutoon ngadto sa hugasan, dili maayo nga mga pagkaon nga labing maayo nga kan-on nga lab-as ug init gikan sa hudno.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 resipe nga pastry nga pastry o usa ka pakete nga gipalit nga pie nga minasa
- 3 ka kutsara nga mantikilya (gihumok)
- 1/2 nga tasa nga asukar (lunsay nga maple, o kapuli nga brown nga asukar)
- Opsyonal: 1/2 ka kutsarita nga kaningag (yuta)
Unsaon sa Paghimo Niini
Pag-init og hurno sa 350F. Paghimog usa ka linukot nga papel nga may papel nga parchment ug ibutang.
Guntinga ang pastry nga minasa ngadto sa usa ka 9-pulgada nga 12-inch rectangle. Ibutang ang butter sa ibabaw sa minasa, ug unya parehas isablig ang asukar ug kaningag sa mantikilya. Pagsugod sa 9-pulgada nga tumoy, paligdi ang pastry nga minasa ngadto sa usa ka hugot nga agianan. Guntinga kini ngadto sa 8 ka piraso, ang matag usa mas gamay kay sa 1 ka pulgada.
Ibutang ang pastry spirals, iputol ang kilid, ngadto sa giandam nga linuto sa kalaha.
Lutoa kini sulod sa 20 ngadto sa 25 ka minutos, hangtud nga ang pastry nahimo nga gaan nga bulawan nga brown ug ang asukar maoy caramelized.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 94 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 11 mg |
| Sodium | 12 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |