Ang Sherry Cobbler gitaho nga mao ang labing inila nga ilimnon sa Amerika niadtong mga 1888 (sumala sa Imbibe ni David Wondrich ! ). Kini usa usab ka pag-igo sa ubang dapit sa kalibutan ug nagsugod sa daghang mga susama nga mga bino sa bino nga gihimo sa nagkalainlaing mga bino sa panahon nga alang sa kadaghanan nga bahin napuo karon. Ang estilo sa cobbler nga mga cocktail mahimong himoon sa bisan unsang base - sagad nga brandy o whiskey ang gigamit puli sa sherry. Ang mga yawe sa usa ka kobbler nahugno sa yelo, asukar, ug usa ka puno sa bag-ong prutas alang sa garnish.
Adunay duha ka matang sa sherry : Fino ug Oloroso. Ang Fino dalisay ug sa ingon, maayo ang mahimo sa gidaghanon sa yano nga syrup nga gisugyot sa ubos. Alang sa gamay nga mas daghan nga Oloroso, kini girekomendar nga gamiton ang katunga niana nga kantidad.
Mubo nga sulat: Ang orihinal nga mga resipe sa cobbler naggamit sa 1 ka kutsara nga hilaw nga asukar, nga kasagaran dissolved sa tubig sa wala pa magsagol aron malikayan ang granules sa ilimnon. Aron malikayan kini, gamita lang ang simple nga syrup sa resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ounces sherry
- 1/2 onsa
- yano nga syrup
- 3 mga hiwa nga orange
- Gidibuho: bag-o, bag-o nga mga berry
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang sherry, orange, ug syrup ngadto sa usa ka tig-atiman sa cocktail nga puno sa nahugno nga yelo .
- Pag-uyog pag-ayo .
- Ibubo (dili pinugngan) ngadto sa usa ka taas nga baso.
- Pagdibuho uban sa usa ka pundok sa mga bag-ong berries ug mag-alagad uban sa usa ka dagami.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 153 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 11 mg |
| Carbohydrates | 36 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 2 g |