Ang Cardinal Cocktail usa lamang ka Kir nga hinimo sa pula nga alak ug kini usa ka sayon nga paagi sa pagsul-ob sa usa ka dili kaayo maayo nga pula nga alak nga dili nimo madala aron makita nga mawala. Ang creme de cassis nagdugang usab sa pipila ka lami nga katam-is sa pula nga sama sa Merlot o Pinot Noir nga tingali usa ka gamay nga uga kaayo alang sa imong lami nianang panahona. Alang sa mga mahigugmaon sa bino, ang usa ka botelya nga cassis usa ka talagsaon ug sayon nga paagi aron mahilom ang kasagaran nga bino sa vino.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ounce
- creme de cassis
- 5 ka onsa nga pula nga bino
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang creme de cassis ngadto sa bino nga bino nga puno sa yelo.
- Pun-a ang pula nga alak.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 216 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 8 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |