Kining dato, tradisyonal nga scallop chowder nga resipe naggamit sa malumo ug creamy bay scallops sa dapit sa mga clams. Mahimo ka makabaton og dako nga seafood chowder nga dili mosunod sa oras pinaagi sa pag-andam niini nga pinggan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka slices bacon, tinadtad
- 12 oz. pkg. bay scallops, mahurot kon frozen
- 1 sibuyas, tinadtad
- 1 tasa nga gisagol nga gipanitan nga patatas
- 1/4 nga tasa nga tinadtad nga celery
- 1 tasa nga isda o stock sa manok
- 1/4 nga harina sa tasa
- 1/8 ka kutsaritang puti nga pepper
- 1/4 ka kutsarita nga uga nga marjoram
- 2-1 / 2 nga mga tasa nga gatas
- 12 oz. mahimo ang mais, gihumol
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga stockpot, magluto bacon hangtud nga malata; kuhaon gikan sa kalaha, habwaa ang mga tualya sa papel, pag-agas, ug paggahin. Sa mga dripping, ibutang ang mga scallops ug magluto sulod sa 3-4 ka minuto hangtud nga opaque (8-9 ka minuto alang sa mga sea scallops). Kuhaa ang scallops gikan sa kolon ug sa gawas.
- Sa mga dripping sa kaldero, idugang ang sibuyas, patatas, ug celery ug magluto sulod sa 3-4 ka minuto. Idugang ang stock sa isda ug dad-a sa usa ka hubag; pagpakunhod sa kainit, pagtabon, ug pagkalaya sulod sa 8-10 ka minuto hangtud nga ang mga patatas malomo.
- Sa usa ka medium nga panaksan, isagol ang harina, marjoram, pepper, ug gatas ug isagol sa wire whisk hangtud nga sinagol. Idugang sa kaldero uban sa pinatubo nga mais ug dad-a ngadto sa usa ka simmer. Magluto sa medium nga kainit sulod sa 12 ka minutos, kanunay nga makadukot hangtud nga ang sabaw adunay thickened ug ang mga utanon malomo.
- Idugang ang linuto nga mga scallops ug simmer sulod sa 3-4 ka minuto hangtud nga ang mga scallops ayuhon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 651 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 40 mg |
| Sodium | 955 mg |
| Carbohydrates | 100 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 29 g |