Kini nga mga lutoon nga mansanas mokuha lang og pipila ka mga minuto aron sa pag-andam, dayon sila magluto sa mga kamot nga dili hinay sa cooker.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 ngadto sa 8 ka medium nga mansanas nga mansanas (McIntosh, Rome Beauty, Granny Smith, Fuji, Jonathan, ug uban pa)
- 2 ngadto sa 3 ka kutsara nga pasas
- 1/4 nga tasa granulated sugar
- 1 teaspoon nga kaningag,
- gibahin
- 2 ka kutsara nga mantikilya, putol ngadto sa gagmay nga mga piraso
Unsaon sa Paghimo Niini
- Kuhaa ang usa ka gamay nga panit sa ibabaw sa ibabaw sa mga mansanas ug kuhaa ang mga cores.
- Sa usa ka panaksan, isagol ang mga pasas, asukar, ug 1/2 ka kutsarilya nga kaningag; pun-a ang sentro sa mga mansanas.
- Ibutang ang mga mansanas sa hinay nga cooker ug isablig ang nahabilin nga cinnamon. Dot sa mga piraso sa mantikilya.
- Ibubo ang 1/2 nga tasa nga mainit nga tubig sa palibot sa mga mansanas.
- Tabuni ug magluto sa LOW alang sa 6 ngadto sa 8 ka oras, hangtud nga ang mga mansanas linghod.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 76 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 8 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |