Ang Indo-Chinese o Chindian nga pagkaon usa ka produkto sa mga komunidad nga Intsik nga nagpuyo sa India. Ang lamian nga lami sa ilang pagkaon gikuha ug gipahaum sa palad sa India. Kining dali nga Intsik nga Bhel nga resipe naggamit sa kanhing andam nga Indo-Intsik nga Szechuan Sauce nga mahimong mahimo sa unahan ug gitipigan sa imong refrigerator alang sa umaabut nga paggamit. Ang Intsik nga Bhel usa ka lamian nga snack nga igong makakaon aron kaonon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa (250 gramo) sa
- Mga noodles sa trigo
- 1 tbsp. canola, sunflower o utanon nga lana sa pagpakaon sa mga noodles
- 1/4 nga tasa grated carrot
- 1/4 ka tasa cabbage hinay kaayo
- 1/4 nga kopa nga hinay kaayo nga gibagting nga campanilla nga sili
- 1/4 nga kopa
- bean sprouts
- 1/4 nga kopa nga tinadtad nga sibuyas sa tingpamulak
- 2 tbsp. bag-o nga tinadtad nga coriander
- 1/4 nga tasa nga gisudlan, sinangag nga mani
- 1/2 nga tasa
- Indo-Chinese Szechuan sauce
- 1 tsp. suka
- 2 tbsp. tomato ketchup
- 2 tsp. chili sauce
- Pagtilaw sa asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init og usa ka lawom nga kolon hangtud sa tubig. Idugang ang usa ka tbsp sa asin niini ug idugang ang mga noodles. Lutoa hangtud nga hapit mahuman ug kuhaon gikan sa tubig. Pag-ilalom sa maayo ug ibutang sa usa ka platter aron pabugnawan ug uga.
- Pag-init sa lana sa pagluto aron mapuno ang mga noodles. Lawom nga fry hangtud nga mapula ang bulawan ug mahumok. Kuhaa gikan sa lana, habwaa ug ibutang sa mga tualya nga papel hangtud nga mabugnaw.
- Dad-a ang usa ka dako nga panaksan nga panagsagol ug dugmokon ang fried noodles diha niini nga dili maayo. Idugang ang tanan nga mga sagol ug maayo ang pagpalihok.
- Pag-alagad gilayon o kini mawala.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 137 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 299 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 5 g |