Pag-alagad niining talagsaon nga manok ug mga uhong nga adunay patatas o noodles ug usa ka salad alang sa makatagbaw nga pagpangaon sa pamilya.
Ang duga sa cream nga uhong sa uhong makahimo nga sayon kaayo kini nga resipe, o ipuli ang sabaw gamit ang homemade sauce (tan-awa ang mga instruksyon sa ubos sa resipe).
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 boneless nga dughan nga dughan
- 1 ka kutsara nga butter (o margarine)
- 8 ka ons nga uhong (lab-as, hiniwa)
- 1 mahimong cream sa torta nga uhong
- 1 clove nga ahos (minced)
- 1/4 ka kutsarita nga thyme (uga, nahugno)
- 1/8 ka teaspoon nga rosemary (uga, nahugno)
- 1/3 nga kopa nga tunga sa tunga ug tunga
- asin sa pagtilaw
- itom nga paminta sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga gitabonan nga kalan-on, brown nga manok sa mantikilya o margarine; Kuhaa sa usa ka plato ug magpainit.
- Idugang ang mga uhong ngadto sa kaldero ug sauté hangtud nga bulawan nga brown ug humok. Pag-agos sa sabaw, ahos, thyme, ug rosemary.
- Ibalik ang mga dughan nga manok sa kaldero. Tabuni ug magluto sa ubos nga kainit 30 ngadto sa 40 ka minutos, usahay usahay. Pagdugang sa katunga-an ug tunga; hinay nga kainit.
- Tilawi ug usba ang manok ug uhong nga panimpla, dugangi ang asin ug paminta, kon gikinahanglan.
- Pag-alagad sa manok ug mga uhong nga adunay init nga linuto nga noodles o kan-on.
Mga Sugyot ug mga Pagbag-o
Aron sa paghimo sa usa ka homemade puti nga sarsa, igo ang mga uhong sa 4 ka kutsarang mantikilya. Pagdugang 3 ka kutsara nga harina ug magluto, pagpalihok, sulod sa 2 ka minuto. Idugang ang 1 ka copa sa sabaw sa manok uban sa mga ahos, thyme, ug rosemary. Ibalik ang manok sa skillet ug ipadayon ang resipe.
Mahimo Ka Usab
Ang Lazy Crockpot Chicken nga May Uhong
Kahoy nga Lemon Chicken nga May Uhong
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1509 |
| Total Fat | 96 g |
| Tulas nga Tambok | 35 g |
| Unsaturated Fat | 35 g |
| Cholesterol | 493 mg |
| Sodium | 532 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 137 g |