Kini nga resipe sa salty (savory) Serbian gibanica usa ka pagsagol sa cottage cheese ug sour cream sa tunga-tunga sa filo dough nga giluto hangtud nga golden brown ug crispy. Basaha kining Gibanica Tell-All.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 ka dako nga itlog
- 1/2 nga tasa sa tibuok nga tumoy nga harina
- 1 ka asin nga asin
- 1 tasa sour cream
- 2 ka libra nga dako nga curd creamed cottage cheese
- 8 ounces (2 sticks) nga natunaw nga mantekilya
- 1 ka libra nga gituslob sa filo dough
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat oven ngadto sa 325 degrees. Sa usa ka dako nga panaksan, gibunalan ang mga itlog hangtud sa kahayag ug gama. Idugang ang harina ug asin ug hingpit nga ihugpong. Idugang ang sour cream ug keso ug kombinasyon.
- Gamita ang usa ka 13x9-inch nga pan uban ang nangatunaw nga mantekilya. Ibutang ang 2 sheets filo minasa sa usa ka pan ug lightly brush uban sa nangatunaw mantequilla. Ipakatap ang mga 6 ka cuchara nga puno sa keso. Usba uban sa 2 sheets filo ug 6 ka cuchara nga keso nga sagol, nga matapos uban ang 2 sheets filo. Pagkatulon, kon gikinahanglan. Ibutang ang nabilin nga mantekilya. Pagluto 1 ka oras. Himoa nga 20 minutos ang pagbarug. Guntinga ngadto sa mga kwadrado ug mag-alagad nga mainiton.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 636 |
| Total Fat | 41 g |
| Tulas nga Tambok | 21 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 210 mg |
| Sodium | 918 mg |
| Carbohydrates | 44 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 22 g |