Hingpit nga Chinese? Pagbaton og usa ka panihapon nga bag-o-apan sama sa paspas nga pagkuha sa niini nga sayon nga sesame chicken. Ang usa ka gamay nga salty, usa ka gamay nga matam-is, ug usa ka touch touch nutty, ang manok giluto ngadto sa usa ka golden brown finish. Pagdugang lamang sa broccoli ug bugas, ug ang panihapon gihatagan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 ka tasang brown sugar
- 4 ka kutsara nga soy sauce
- 2 ka kutsara nga sesame seeds (toasted)
- 2 ka ahos nga cloves (minced)
- 1 itlog (dako)
- 2 ka kutsara nga cornstarch
- 2 mga dughan sa manok (giputol ang mga piraso sa gikaon)
- 2 ka kutsara nga lana sa lana
- Mahimong gamiton: 2 tasa nga kan-on
- Opsyonal: 1 tasa nga steamed broccoli
- Garnish: mas lami nga liso ug scallions
Unsaon sa Paghimo Niini
- Aron mahimo ang sarsa-fry nga sarsa, hugpong ang brown sugar, toyo, liso sa linga ug ahos sa usa ka panaksan
Sunod, sa lain nga panaksan, hugpong ang itlog ug cornstarch. Idugang ang tinadtad nga mga dughan sa manok ug isagol sa sinina.
Painiton ang lana sa lana sa usa ka pan. Idugang ang pinahiran nga manok ug pukot hangtud nga kini gamay nga browned ug lutoon. Ibalik ang kainit ngadto sa medium-low.
Ihatag ang sarsa sa usa ka dali nga pagpalihok ug unya idugang kini ngadto sa skillet sa manok. Pag-uswag sulod sa mga 5 minutos hangtud ang sarsa nga parehas nga gisul-ob ang manok ug gipapalami.
- Pag-alagad sa bugas nga adunay uban nga steamed broccoli kung gusto nimo. Mahimo ka usab nga magdala sa dugang nga toasted sesame seeds ug scallions alang sa garnish
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1186 |
| Total Fat | 46 g |
| Tulas nga Tambok | 12 g |
| Unsaturated Fat | 18 g |
| Cholesterol | 261 mg |
| Sodium | 1,186 mg |
| Carbohydrates | 109 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 79 g |