Ang usa ka dali ug talagsaon nga pagtilaw sa baboy nga softloin nga gisudlan sa ahos ug rosemary . Ang mga sinugba nga carrots ug asparagus naghimo sa mga kilid aron makompleto kining dali ug sayon nga pagkaon. Kini nga resipe adunay tanan nga kahupayan nga pagkaon sa kaayo nga nagdala sa tibuok pamilya.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 (2 libra) nga baboy nga linghod
- 3 ka kutsarang presko nga rosemary (o mga 1 ka kutsara nga uga)
- 1 ka kutsara nga lana sa oliba
- 2 ka cloves nga ahos (halved)
- Salt ug pepper sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat hudno sa 400 F.
- Paghiusa sa linuto sa kalaha nga may foil, spray sa spray sa pagluto ug ibutang sa oven.
- Guntinga ang tambok gikan sa karneng baboy ug sa alibangbang sa karne, pagputol kini halos sa katunga. Ablihi ang mga pork tenderloins ug layout, nga magdukdok aron mapaspas ang palad sa kamot o sa ubos sa usa ka bug-at nga skillet.
- Guntinga ang rosemary kung gamit ang lab-as. Guntinga ang pork tenderloins sa tanan nga bahin nga may giputol nga mga kilid sa ahos nga halin dayon lana sa oliba , dayon isablig ang rosemary, asin, ug pepper sa duha ka kilid.
- Kuhaa ang linuto sa kalaha gikan sa oven ug ibutang ang karneng baboy sa mainit nga tray. Pagbalik sa oven ug sinugba sulod sa mga 20 minutos (labing menos 145 F internal temperature). Kuhaa ug himoa ang pagtindog 5 minutos, dayon tipik.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 209 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 57 mg |
| Sodium | 92 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 20 g |