Kini usa ka dessert cocktail nga wala'y lain - walay lain nga vodka gawas sa Zing nga gihimo aron makatilaw sama sa red velvet cake . Siyempre, mahimo nimong gamiton ang lain nga cake-flavored vodka, apan dili parehas. Kung mangita ka sa Red Velvet Zing o mahitabo kini ug nangita og usa ka paagi sa pagsagol niini, usa kini ka makalingaw nga paagi sa pag-sample niini.
Gawas sa pagpangita niining dili kasagaran nga vodka, kini nga pag-inom usa ka sayon kaayo ug magpatugtog sa matam-is nga lami sa vodka. Ang panagsagol usa ka yano nga usa ka muddled strawberries, vodka, lemon juice, ug cream soda. Ang pagpili sa soda usa usab ka importante dinhi ug imong makita kini nga usa ka labing maayo nga panagsama sa bisan unsang sa cake o dessert vodkas .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces nga Red Velvet Zing
- Vodka
- 2 ka onsa nga krema
- soda
- Pagputol sa duga sa lemon
- 3
- strawberries
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ang duha ka lab-as nga strawberry sa usa ka cocktail shaker.
- Idugang ang vodka, lemon juice, ug yelo ug maayong pagkurog .
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled highball nga bildo nga puno sa lab-as nga yelo.
- Ibabaw sa soda.
- Himulati uban sa usa ka strawberry.
Recipe sa maayong kabubut-on sa Zing Vodka
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 318 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 13 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 64 mg |
| Sodium | 17 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 2 g |