Usahay sa diha nga makatilaw ka sa pipila ka mga shot ikaw kinahanglan nga maghunahuna kung nganong sila usa ka shooter sa tanan, tungod kay sila maayo ra kaayo sa pag-slam. Mao kini ang kahimtang sa Mexican Samurai, usa ka yano, tasty mix sa tequila uban sa matam-is nga bunga sa Ty Ku.
Bisan tuod mianhi ako aron sa pagpahimulos niini nga hinay-hinay, kini labing maayo nga tan-awon sa dihang nagsilbi sa caballitos (taas nga mga baso nga gipangulohan, nga kaniadto gigamit alang sa tul-id nga tequila). Kini nindot nga tan-awon ug makatilaw ug ikaw dili gayud masayop niini.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce
- Ty Ku liqueur
- 1 ounce
- tequila
- 1 dash sweet and sour mix (presko)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang tequila ug Ty Ku ngadto sa usa ka tig-ilis sa cocktail nga puno sa yelo.
- Idugang ang dash sa presko nga tam-is ug maasim nga mix.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Gikan sa usa ka shot glass .
Recipe sa maayong kabubut-on: Ty Ku Liqueur
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 432 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 9 mg |
| Sodium | 503 mg |
| Carbohydrates | 66 g |
| Pagkaon sa Fiber | 9 g |
| Protein | 16 g |