Gamita kini nga spice sa pumpkin pie sa kombinasyon sa pumpkin ug sweet potato pie, mga tsa nga casseroles, mga custard, ug uban pang mga dessert. Kini usa ka maayo nga kapuli alang sa gipalit nga pumpkin pie spice.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga kaningag (yuta)
- 1 ka kutsara nga ginger (yuta)
- 1 1/2 teaspoons nutmeg (yuta)
- 1 1/2 teaspoon allspice (yuta)
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagsagol sa tanan nga mga sagol ug pagsagol sa hingpit. Tipigi ang sa usa ka hugut nga sudlanan nga sudlanan o garapon.
Naghimo sa 1/4 nga kopa.
Mahimo Ka Usab
Unsaon Paghimo sa Imong Kaugalingon nga Simple Cinnamon Sugar Blend
Pagkaon sa manok uban sa Sage ug Thyme
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 6 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |