Kini nga pumpkin pie nahimutangan sa usa ka crunchy pecan streusel. Ang pinahumok nga condensed nga gatas ug mga panakot nga pahumot ang pagpuno sa kalabasa. Kini nga resipe usa ka hingpit nga hinam-is sa mga panagtulog sa tingtugnaw o tingtugnaw, o bisan unsang panahon sa tuig nga ikaw nangandoy sa kalabasa.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 9-pulgada nga pastry shell (wala gibutang)
- 1 mahimo ang pumpkin (16 ounces, o 2 tasa nga puree)
- 1 mahimong matam-is nga gatas nga gatas (14 onsa)
- 2 ka itlog (
- gikulata )
- 1 ka kutsarita
- cinnamon
- 1/2 teaspoon ginger (yuta)
- 1/2 teaspoon nutmeg (yuta)
- 1/2 ka asin nga asin
- Alang sa Pecan Streusel Topping:
- 1/2 tasa brown sugar (kahayag, hugot nga giputos)
- 1/2 nga harina sa tasa
- 1/4 tasa nga mantikilya (lig-on)
- 1/4 tasa nga pecans (tinadtad)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hud nga hurno sa 400 F.
- Sa usa ka dako nga panaksan nga panagsagol, maghiusa sa kalabasa, matam-is nga gatas, itlog, mga panakot, ug asin; hugpong maayo.
- Streusel topping: Combine brown sugar ug harina; guntinga ang mantekilya hangtod nga dugmokon. Pagpalihok sa tinadtad nga pecans. Paggahin.
- Ibubo ang pumpkin nga sagol sa wala'y gibutang nga pastry shell. Pagluto sulod sa 15 ka minutos.
- Bawasan ang temperatura sa hurnohan ngadto sa 350 F. Magaluto sulod sa 25 minutos.
- Isablig ang streusel sa ibabaw sa pie. Padayon sa pagluto sa 350 F sulod sa mga 15 ngadto sa 20 minutos nga mas dugay, o hangtud nga ang bulawan nga brown ug ang pagpuno ibutang.
Dugang nga Pumpkin Pie Recipe
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 545 |
| Total Fat | 27 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 84 mg |
| Sodium | 343 mg |
| Carbohydrates | 67 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 10 g |