Ang Peach Pomegranate Holiday Martini usa ka maanindot nga martini sa Pasko nga naghulagway sa Van Gogh Pomegranate Vodka ug nagsagol nga sa peach ug orange alang sa usa ka makalingaw ug puno sa puno nga lami.
Alang sa usa ka dekorasyon sa niini nga ilimnon, mahimo nimo gamiton ang kaningag nga yuta ug ang asukal nga isablig sa ibabaw, o usa ka panit sa panit nga usa ka panit. Bisan unsa nga paagi nga ikaw ang modesisyon sa paghuman niini, kining martini sigurado nga usa ka pag-igo sa imong mga panagtigum sa bakasyon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ounce
- Van Gogh Pomegranate Vodka
- 3/4 onsa
- peach schnapps
- 1 ounce
- orange juice
- Pagputol sa duga sa lemon
- Kay Garnish:
- Ground cinnamon
- Ang granahan nga asukar
- Spiraled orange rind
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
- Pagdayandayan nga may cinnamon ug asukal o usa ka orange twist.
Kung gusto nimo, isul-ob ang baso sa usa ka sinagol nga asukar ug yuta nga cinnamon.
Resipe sa maayong kabubut-on: Van Gogh Vodka
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 37 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |