Kining dako nga patatas nga panit nga pinggan giandam gikan sa usa pinaagi ni Chef John Schenk gikan sa Strip House sa Las Vegas, NV. Gitawag niya kini nga patatas nga Romanoff, ug miingon nga iyang nahibal-an kini gikan sa iyang inahan balik sa Buffalo, NY.
Naghimo sa 6 ka Porsiento sa Patatas nga Romanoff
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kilo nga lutoon nga patatas, grated o tinadtad nga gamay
- 1/2 nga tasa nga pinahumok nga mga sibuyas
- 2 ka copa nga grated puti nga cheddar keso
- 1 1/2 ka tasa sour cream
- asin ug presko nga itom nga pepper sa lami
Unsaon sa Paghimo Niini
Diha sa usa ka dako nga panaksan nagsagol ang mga patatas, sibuyas, keso (gitipigan ang usa ka 1/2 nga copa sa keso alang sa tumoy), ug ang asin ug presko nga itom nga pepper sa pagtilaw. Hinay-hinay pil-on ang sour cream hangtud nga magkatap.
Mantikilya usa ka pinggan nga sinanglag, o indibidwal nga ramekin, ug kutsara sa sinagol. Gusto nimo ingon nga dili regular nga nawong kutob sa mahimo, nga adunay daghang mga nook ug crannies. Ibabaw sa nabilin nga keso ug magaluto sa usa ka 350 degrees F.
oven sa 25-30 minutos, hangtud nga bulawan nga brown.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 561 |
| Total Fat | 38 g |
| Tulas nga Tambok | 21 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 114 mg |
| Sodium | 563 mg |
| Carbohydrates | 32 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 23 g |