Ang mga tarts sa balas adunay cinnamon, almendras, vanilla, itlog, mantikilya, asukal, ug ubang mga sangkap. Gigamit nako ang mga pecan sa pag-adorno sa mga tarts sa balas nga gihulagway.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga tasa nga mantikilya (gihumok)
- 1 tasa granulated sugar
- 2 dagko nga itlog (gibulag)
- 1 ka kutsara nga gatas
- 1 teaspoon vanilla extract
- 1/2 ka asin nga asin
- 1 teaspoon nga baking powder
- 1 1/2 ka copa
- all-purpose nga harina (6 3/4 ounces )
- 15 unblanched almendras (split, o 30 pecan halves)
- Alang sa Cinnamon Sugar:
- 2 ka kutsara ang granulated sugar
- 1/2 ka kutsaritang yuta nga kaningag
Unsaon sa Paghimo Niini
Cream butter ug 1 tasa nga asukar. Idugang ang mga yolks sa itlog, gatas ug pangpalami ug gibunalan hangtud sa kahayag. Idugang ang mga sifted dry sangkap ug sabon nga maayo. Himoa ang minasa sulod sa labing menos 3 ka oras.
Init ang hurno sa 375 ° F (190 ° C / Gas 5). Mga pan nga linuto sa kalaha nga linala nga adunay papel nga parchment o spray nga may spray nga linuto sa kalaha.
Sa usa ka lightly floured nawong, paligdi ang minasa ngadto sa tali sa 1/8 sa 1/4-inch nga gibag-on. Guntinga uban sa mga cookie cutter.
Pag-ayo sa pagbalhin sa cut-outs ngadto sa giandam nga mga pan nga linuto sa kalaha; pagbutang sa usa ka split almond o pecan katunga sa matag cookie.
Sa usa ka gamay nga panaksan, isagol ang 2 ka kutsara nga granulated sugar uban sa cinnamon.
Ibutang ang mga nut-topped cookies uban ang wala'y pildeng mga puti nga itlog, ug dayon isablig sa gaan nga sinagol nga asin.
Pagluto sa mga cookies sulod sa mga 8 minutos. Naghimo og mga 30 ka mga cookies.
Mahimo Ka Usab
Mantikilya nga Tea Cake nga adunay Brown Sugar
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 471 |
| Total Fat | 44 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 24 g |
| Cholesterol | 38 mg |
| Sodium | 118 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 7 g |