Ang Park Avenue usa ka lamian nga pinya sa pinya nga Perfect Martini . Kini usa ka maayo kaayo nga ilimnon nga mag-uyog sa usa ka rali sa Martini ug maayo sa init nga mga adlaw sa ting-init o alang sa makapalagsik nga aperitif . Kini usa usab nga labing maayo nga ilimnon alang niadtong wala makatagamtam sa pagkauga sa maanindot nga Martini , apan nangita alang sa susama nga butang. Himoa kini nga usa ka pagsulay, mahimong kini mahimong usa ka bag-ong paborito.
Sama sa tanan nga Martinis, girekomendar nako ang pag-adto uban ang mga espiritu, ilabi na ang gin. Samtang ang usa ka dry gin nga London mahimo nga ang una nga mosulod sa hunahuna, sulayi kining usa nga adunay genever o usa sa mga bag-o nga gahong sama sa Hendrick's . Kini usa ka maayong ilimnon alang sa gin nga adunay mas gaan nga botanical profile.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces
- gin
- 1/4 onsa
- uga nga vermouth
- 1/4 onsa sweet vermouth
- 1/4 onsula nga wala'y tiyan
- duga sa pinya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga sangkap ngadto sa usa ka cocktail shaker nga puno sa yelo.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 164 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 4 mg |
| Sodium | 54 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |