Ang Talking Monkey makatagbaw sa kadaghanan sa imong matag-adlaw nga tinguha nga tinguha niining us aka inom. Kini usa ka creamy dessert nga ilimnon uban sa Van Gogh Dutch Chocolate Vodka (alang sa matam-is nga ngipon), banana liqueur (alang sa sweet fruity flavor) ug Van Gogh Espresso Vodka ug kape liqueur (alang sa caffeinated indulgence). Kini makapahinumdum sa usa ka split sa saging nga adunay kagubot!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ounce Van Gogh Dutch Chocolate Vodka
- 1 ounce saging liqueur
- Dash Van Gogh Espresso Vodka
- Dash kape liqueur
- 1 ounce cream
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga sangkap ngadto sa cocktail shaker ug idugang ang nahugno nga yelo.
- Tindog sulod sa lima ka segundo.
- Pag-uyog sulod sa lima ka segundo.
- Pagtanom sa botelya nga cocktail .
Recipe sa maayong kabubut-on: Van Gogh Vodka
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 139 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 32 mg |
| Sodium | 11 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |