Tan-awa ang Snowball alang sa usa ka matang sa shot sa tingtugnaw. Kini usa ka lamian nga mix sa brandy, peppermint schnapps, ug crème de cacao nga makahatag kanimo sa holiday spirit dili sa bisan unsang oras.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 onsa
- brandy
- 3/4 onsa
- peppermint schnapps
- 3/4 onsa
- crème de cacao (puti)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pun-a ang salamin nga naggama sa yelo ug idugang ang mga sagol.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Gikan sa usa ka shot glass .
Dugang nga mga Tag-init nga Mga Tighimog Tingtugnaw
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 141 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Carbohydrates | 23 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 4 g |