Ang asukar, krema, ug pecans nga kolor magkombinar aron makapatunghag lamian nga praline nga susama sa pecan pie. Kini nga mga pralines usa ka Southern classic.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasang cream (bug-at)
- 2 tasa nga asukar (brown, puno)
- 1 tsp. vanilla extract
- 2 tasa pecans (halves, gaan nga toasted)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-andam og usa ka tray nga panapton pinaagi sa pagtabon niini sa lunsay nga papel.
2. Itumon ang brown nga asukal ug cream sa usa ka medium heavy-bottomed saucepan sa medium-high heat. Pag-agas sa usa ka kahoy nga kutsara hangtud nga matunaw ang asukar, nan ayaw pagpukaw.
3. Ibutang ang thermometer sa kendi ug lutoon hangtud nga ang asukar moabut sa 240 degrees (humok nga bola nga yugto).
4. Kuhaa gikan sa init ug pagkalutaw sa vanilla. Padayon sa pagpalihok hangtud sa pagporma nga mga thicken ug mahimo nga opaque.
5. Pag-agay sa tanan nga pecans, ug pag-drop sa mga kutsarita sa tray nga giandam. Tugoti nga bugnaw sa bug-os sa temperatura sa lawak sa dili pa makuha gikan sa waxed paper.
I-klik dinhi aron makita ang tanan nga Praline Candy Recipes!
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 258 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 18 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Carbohydrates | 29 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |