Ang usa ka itom ug asul nga ilimnon nga serbesa usa ka piho nga matang sa ilhanan sa itom ug tan . Inay sa luspad nga ale, ang Blue Moon (usa ka witbier) mao ang layer sa ubos sa Guinness ug makadugang sa usa ka makapalagsik nga talan-awon nga citrus pagkahuman sa mangitngit, uga nga uga.
Daghang mga bangko nga adunay mga punoan sa tap sa usa ka itom ug tan nga kutsara nga gilakip aron ibubo ang Guinness. Apan kon ikaw nagbubo sa balay usa ka kutsara nga bar ang magtrabaho, ang lingla sa mga lut-od usa ka hinay nga ibubo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 ka onsa nga Blue Moon Beer
- 6 ounces
- Guinness Stout Beer
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang Blue Moon ngadto sa usa ka pintal nga pint.
- Palutawon ang Guinness sa ibabaw aron pun-on ang baso, pinaagi sa pagbubo niini sa usa ka bar nga kutsara (o Black ug Tan nga kutsara) ibabaw sa Blue Moon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 146 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 14 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 2 g |