Pagkaon sa Mustard Vinaigrette
Kini nga resipe sa mustard vinaigrette usa sa pinakayano nga mga kalainan sa sukaranan nga pormula sa vinaigrette ug usa ka lamian nga salad nga nagsul-ob sa iyang kaugalingong katungod.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 nga tasa sa salad oil (tan-awa ang nota)
- 1/4 tasa puti nga suka sa alak
- 1 ka kutsara nga dijon mustard
- Hilaw nga asin nga makatilaw
- White pepper sa pagtilaw (o bag-o nga itom nga pepper)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa mustard ug suka sa usa ka baso o sa panaksan nga panaksan nga puthaw ug palitok kini sa kadali.
- Ibutang ang mustard-suka nga sambog uban sa lana ug panimpla sa usa ka blender ug isagol sulod sa mga 10 ka segundo o hangtud nga bug-os nga hiniusa.
- Pagbalhin ngadto sa usa ka panaksan nga salamin ug ibutang sa 30 ka minutos aron ang mga lami niini matunaw. Hatagi ang pagsul-ob og maayong whisk sa dili pa mag-alagad.
Mubo nga sulat: Ang bisan unsang lana nga gimarkahan nga "lana sa utanon" o "salad oil" maayo alang niining batakang resipe.
Mahimo usab nimo gamiton ang bisan unsa nga kahayag, neutral-flavored oil sama sa safflower, canola o soybean oil.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 186 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 59 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |