Ang Grenadine usa ka syrup nga may lami nga granada. Mahimong kini o dili mahimong adunay alkohol. Dali ka makahimo sa imong kaugalingon nga dili alkoholikong grenadine nga syrup sa balay uban niini nga resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 1/4 ka libra
- ang mga pomegranata
- 1 pint nga tubig
- 1/2 ka gasa nga asukal (kapin kun kulang kung gikinahanglan; tan-awa ang mga instruksyon)
- Opsyonal: pula nga kolor sa pagkaon, opsyonal
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ang mga liso sa granada gikan sa mga panit ug panit.
- Sa usa ka bug-at nga saucepan, pagtabon sa mga liso sa pomegranate nga 1 ka litro nga tubig ug simmer, pagpadok hangtud nga ang mga juice sacis makalaya sa ilang duga, mga 5 minutos.
- Ibubo pinaagi sa usa ka panaptong panapton nga haplas sa cheesecloth ngadto sa usa ka panaksan, pagpilit sa duga gikan sa mga liso. Isalikway ang binhi.
- Sukda ang gipait nga juice sa granada ug idugang ang parehas nga gidaghanon sa asukar.
- Ibubo sa saucepan ug dad-a ngadto sa usa ka hubag.
- Bawasan ang init ug simmer sulod sa 10 ngadto sa 15 ka minutos.
- Bugnaw ngadto sa temperatura sa lawak.
- Idugang ang kolor sa pagkaon, kung gamiton. Ibubo ngadto sa usa ka dekorasyon nga stoppered nga botelya.
Paggamit og grenadine syrup sa mga ilimnon sa mga bata sama sa Shirley Temple o Roy Rogers , sa mga alkoholikong mga cocktail, mga dessert, marinade, ug uban pang mga pangkalibutan nga mga resipe.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 66 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 14 mg |
| Sodium | 10 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 5 g |