Kining "mga crouton" usa ka talagsaong paagi sa paghimo nianang boring nga salad nga usa ka espesyal kaayo nga butang. Ang keso sa kanding adunay usa ka lamian nga tanginess nga mas grabe pa kon gipainit.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ounces nga keso sa kanding (ang matang sa kompanya, gibaligya sa mga troso)
- 1 pinch cayenne
- 1 pinch black pepper
- 1 ka dako nga itlog (gikulata)
- 1 teaspoon nga gatas
- 1 tasa
- panko breadcrumbs
- 1 tasa nga lana sa utanon (kapin o kulang alang sa lawom nga pagprito)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ang kanding nga keso ngadto sa 8 ka managsama nga kadako nga mga cubes. Pag-abli sa gamay nga keso gamit ang cayenne ug black pepper.
- Sagola ang itlog ug gatas sa usa ka panaksan. Hinay-hinay nga itugyan ang keso sa itlog hangtud nga matinluan gayud.
- Paligira ang keso sa panko hangtud nga hingpit nga natabonan. Pahinumdum ang mga mumho ngadto sa nawong.
- Sa dihang bug-os nga sinapawan ang mga mumho, ibalhin ngadto sa freezer sa dili mokubos sa 1 ka oras sa dili pa ang pagprito.
- Pun-a ang usa ka dako nga saucepan nga may 4 ka pulgada nga lana sa utanon ug init ngadto sa 350 F.
- Pagtrabaho sa cubes cubes sulod sa 3 ngadto sa 4 minutos, o hangtud nga maayo ang browned. Ang keso kinahanglan humok, apan dili hingpit nga matunaw.
- Pagbalhin ngadto sa usa ka plato nga gitaoran og mga tualya nga papel nga dali nga mahubsan.
- Pag-alagad sa mga crouton nga mainiton sa bisan unsang itoy nga salad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 431 |
| Total Fat | 38 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 23 g |
| Cholesterol | 131 mg |
| Sodium | 266 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 11 g |