Ang Canadian whiskey kombinasyon sa orange curaçao, lemon, ug usa ka timaan sa mga bitters aron makahimo og Canadian Cocktail. Kini usa ka yano nga pagpalambo nga gilaraw aron matagamtam ang profile sa usa ka maayo nga blended whiskey.
Nalingaw kini nga resipe? Aron ibalhin ang mga butang, palabya lang ang juice sa lemon aron makahimo og Marlene Dietrich Cocktail.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces sa Canadian whiskey
- 1/2 onsa
- curaçao orange liqueur
- 1/2 onsa
- lemon juice
- 1 ka kutsarita
- yano nga syrup (opsyonal)
- Dash of
- Angostura bitters
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Giporma ngadto sa usa ka daan nga bildo .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 178 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 6 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |